чищення колодязя Львів
Головна > Дезінфекція криниць

Дезінфекція криниць

Дезінфекція криниць
Дезінфекція криниць

Дезінфекція криниць допомагає підтримувати чисту питну воду в криниці протягом року. Чиста питна вода криниці напряму пов'язана з вашим здоров'ям, а тому вода в криниці зобов'язана бути найвищою. Для того, щоб у вашій криниці чи колодязі вода була завжди чистою, смачною та придатною для вживання необхідно щороку проводити дезінфекцію криниці та очистку кілець криниці від моху та органічного нальоту.

Дезінфекція криниць самостійно не рекомендується, оскільки ця робота вимагає особливих навичок, умінь і додаткових знань. Враховуючи те, що для дезінфекції потрібно застосування хімічних сполук. В залежності від ступеня забруднення необхідно привильно оцінити ступінь забруднення та провести перелік необхідних профілактичних робіт.

Одним із ефективних і недорогих способів отримати чисту воду в криниці являється хімічна очищення шахти криниці. Для цього використовують чистячі засоби в заповнену водою шахту. Цей метод очищення добрий тим що всі операції можна виконати вручну підручними засобами і за допомогою речовин які продаються в господарських магазинах.

Для хімічного очищення води, особливо застояної, яка має вже запах або органічні домішки можна використовувати або хлорні сполуки або марганцовку. Кожен зі способів має свої переваги та недоліки. А тому ми рекомендуємо замовити дезінфекцію криниць фахівцям.

Пам'ятайте - вода з криниці є джерелом життєдайної сили. А тому від правильного обслуговування та профілактичних робіт залежить чистота води та її смак. 

При дезінфекції криниць та колодязів ми проводимо наступні основні етапи по чищення колодязю:

  1. Відкачуємо воду та очищуємо дно колодязю від мулу, донного гравію чи щебеню;
  2. Проводимо дезінфекцію та чистку стінок криниці та колодязя від бруду, слизу, моху та обробляємо спеціальним розчином шахту колодязя.