чищення колодязя Львів
Головна > Новини > Список новин

Чистка криниці,колодязів

Регулярна сезонна чистка криниць

2020-03-31 15:33 від admin

Наступає весна і просипається все живе на землі... Як всі знають, основним компонентом для підтримання росту рослин та здоров"я людей являється вода. Щоб джерело генерувало чисту, смачну та придатну для вживання воду без домішків, бруду необхідний регулярний догляд за джерелом води, та або криницею.

Ми знаходимось в регіоні де переважно поширені чорноземи і суглинки, а тому наші колодязі регулярно "замулює" глиною, або іншим сміттям. Тому щовесни кожен господар криниці повинен оглянути колодяь на предмет забруднень, замулення а також переконатись що рівень і якість води в криниці відповідає нормам.

Після зими, тає сніг, який крізь верхній шар ґрунтів підживлює джерела, які попадають до криниць мешканців. З плином часу джерело замулюється і для того щоб джерело не всохло, або не змінило русло необхідно підтриувати чистоту і прохідність каналу джерела. Для цього переконайтесь що колодязь чистий і не має бруду у верхньому шарі води. Якщо є, його потрібно очистити, так як це впливає не смакові властивості якості води, так як органічні домішки розкладаються і вода може бути непридатною для пиття.

Далі важливо перевірити дно колодязя на предмет замулення і прохідність каналу джерела. Не кожен без відповідного обладнання це може зробити. Тому краще зверність до наших фахівців. Ми зможемо швидко і якісно провести огляд і очистку дна колодязя та при торебі очистити джерело від замулення.

Пам"ятайте, що регулярна і правильна чистка криниць - це запорука чистої і придатної води.

Назад