чищення колодязя Львів
Головна > Новини > Список новин

Чистка криниці,колодязів

Чистка криниць грейферним ковшом

2020-06-02 16:23 від admin

Як і будь-яка споруда, криниця потребує догляду, інакше вода з плином часу стане непридатною для пиття, а лише для технічних потреб. Кожна криниця з плином часу забруднюється чи то органічними домішками, чи то замулюється. Тоді вода покривається маслинистою плівкою і різними органічними домішками. Чистка криниць повинна проводитись регулярно як мінімум один раз на рік.

Сам процес чистки криниць є трудомістким і вимагає наявності спеціальних інструментів та обладнання. Сьогодні ми розповімо як швидко і якісно провести очистку криниці за допомогою грейферного ковша. Грейферний ковш "грейфер" - спеціальний ковш, за допомогою якого можна якісно очистити дно криниці від мулу, сміття, яке осіло на дно та покращити доступ води з джерела, яке поступає в колодязь. Слід зазначити, що грейфером можна провести чистку криниці без викачування води з колодязя. Це набагато швидше і простіше, ніж повністю викачувати воду і чистити дно криниці в ручну. Правда слід зазначити, що такий спосіб підійде у випадках, коли стінки криниці і кілець не мають тріщин і не потребують ремонту.

Грейфер представляє собою спеціальний ковш, яким удалено (з допомогою тросу) можна управляти. Що дає змогу опускати його на дно, піднімаючи з дна криниці мул і сміття, яке з часом могло потрапити на дно криниці. За допомогою грейфера чистка криниці проводиться протягом 1-2 годин.

Якщо Вам необхідно лише почитити криницю, то цей спосіб чисти з допомогою грейфера - оптимальний спосіб як по часу так і по ціні. Звісно, що не кожен має можливість і наявність такого обладнання. Тому, якщо Вам необхідно швидко почистити криницю, ми раді Вам допомогти. Якісний сервіс і недорого ми проведемо Вам чистку криниці у Львові та Львівській області.

Назад