чищення колодязя Львів
Головна > Новини > Список новин

Чистка криниці,колодязів

Ефективна чистка криниць

2019-08-06 19:26 від admin

Чистка криниць - важлива процедура для підтримання колодязя в стані, придатному для споживання води. Кожен господар хоче мати та споживати чисту природню воду без домішок та сторонніх запахів. Для того щоб добитися цього, необхідно 2 рази в рік щоб проводилась чистка криниць чи колодязів. 

Сама процедура чистки криниці з одного боку не складна, а здругого вимагає часу та потребує обладнання. Ми пропонуємо чистку криниць по ефективній, надійній та простій технології, з допомогою спеціального мобцльного обладнання. Завдяки цьому немає потреби у обов"язковому викачуванні води з криниці, що відповідно економить час і гроші для власника криниці.

З допомогою спеціального обладнання ми проводимо очищення криниці від листя, сміття як органічного так і твердого, яке попало в колодязь і яке псує якість води. Також без викачування води з допомогою нашого обладнання ми проводимо очистку кілець колодязя. Це в рази економить ваш час і гроші.

Звісно, не завжди вдається проводити чищення криниць без викачквання води. В деяких випадках, як наприклад шпари між кільцями, тріщини в колодязі, чи сильному замуленні  необхідно викачувати воду для того щоб заробити шви і провести дезінфекцію криниці.

Наш майстер на місці оглянить криницю і порадить Вам найкращий і ефективний спосіб чистки для конкретної ситуації. Тому, звертайтеся за телефонами, - ми з радістю проконсультуємо і дамо Вам вичерпну інформацію.

Назад