чищення колодязя Львів
Головна > Новини > Список новин

Чистка криниці,колодязів

Значення замка для підтримання чистоти криниць

2019-04-01 09:31 від admin

Наступає весняний період, коли топиться багато снігу та йдуть весняні дощі, що призводить до появи великої кількості підшкірної води та підняття підземних вод. В даний період дуже велике значення в структурі колодязя має так званий глиняний замок.

Глиняний замок - це насип по краях колодязя на рівні землі товщиною 30-50 см. Його насипають та трамбують навокло кілець колодязя з глини або суглинку. Він не допускає попадання грунтових, стічних та підшкірної води до колодязя. Відповідно у вас підтримується чистота криниці, і вода залишається чистою, без домішків і смачною.

Кожного року в весняний період власники криниць мають проблеми з дощовими водами та підшкірною водою, яка може потрапляти до колодязя та замулює криницю і у воді появляються різні домішки, переважно з суглинку і вода стає мутною. Щоб уберегтися від такого забруднення ми проводимо перевірку та відновленння глиняного замка колодязя, а також швів між кільцями криниці. Це допоможе Вам добитися чистоти криниці і самої води без додаткових домішок та запахів.

Ми проводимо комплексну і якісну чистку криниць у Львівській області, використовуючи спеціальне обладнання та матеріали, які допомагають надовго зберегти чистою Вашу криницю та смачну воду. Контактуйте з нами по телефонах, вказаних на сайті, - ми проконсультуємо Вас та допоможемо зробити Ваш колодязь чистим та отримати смачну воду, яка придатна до вживання та корисна для здоров"я.

Назад