чищення колодязя Львів
Головна > Новини > Список новин

Чистка криниці,колодязів

Хімічна чистка криниць

2017-04-19 23:43 від admin

Одним із ефективних і недорогих способів отримати чисту воду в криниці являється хімічна очищення шахти криниці. Для цього використовують чистячі засоби в заповнену водою шахту. Цей метод очищення добрий тим що всі операції можна виконати вручну підручними засобами і за допомогою речовин які продаються в господарських магазинах. 

Для хімічного очищення води, особливо застояної, яка має вже запах або органічні домішки потрібно:

  1.  Викачати воду з шахти криниці;
  2. Підготувати розчин для очистки криниці. Можна використовувати хлорний розчин або розчин марганцівки (перманганату калію);
  3. Вилити розчин в криницю. Зачекати 4-6 годин;


Хлорний розчин виготовляють так:

Візміть порошок хлорного вапна та розведіть у невеликій кількості води для отримання однорідної маси з розрахунку 100грам порошку на 50гр води. Даний розчин необхідно вистояти протягом кількох годин в темному прохолодному місці. Розчин готовий

Розчин марганцівки для дезінфекції колодязя готоють наступним чином:

Порошок перманганату калію, насипати у відро води 1 чайну ложку порошку, перемішати. Розчин готовий до використання. Можна виливати його в колодязь.


Чистка криниць та колодязів необхідна для підтримання якості води криниці в якісному стані, що дозволяє пити смачну чисту воду і продовжити срок служби вашого колодязя. Ми пропонуємо послуги з очищення криниць, колодязів та свердловини у Львові та Львівській області. 

Назад